Microsoft 365 (Office 365) dla firm


Microsoft 365 (Office 365) to najbardziej popularny pakiet biurowy, wykorzystywany przez ponad połowę firm na całym świecie. Umożliwia on przede wszystkim dostęp do poczty elektronicznej, wzajemne komunikowanie się wewnątrz firmy oraz odpowiednie przechowywanie plików i innych zasobów firmowych. Innymi słowy, pozwala stworzyć w firmie jednolite środowisko pracy, które jest w pełni chronione i posiada najnowsze standardy bezpieczeństwa.

Istnieją różne plany usługi Microsoft 365 - do użytku domowego i osobistego, a także dla małych, średnich, czy dużych firm. Plany platformy Microsoft 365 dla użytkowników domowych i biznesowych obejmują dobrze znane i niezawodne aplikacje klasyczne pakietu Office, takie, jak: Word, PowerPoint i Excel, Teams. Dodatkowo subskrypcja gwarantuje dostęp do najnowszych funkcji, poprawek i aktualizacji zabezpieczeń oraz stałą pomoc techniczną.

Migracja do Microsoft 365

W obszarze naszej działalności znajduje się usługa, jaką jest migracja poczty do usługi Microsoft 365 (Office 365). Oznacza to, że pomagamy firmom w przeniesieniu istniejących już skrzynek pocztowych do Microsoft 365. Dzięki takiej migracji poczta, jak i inne usługi na przykład komunikatory wewnętrzne (np. Microsoft Teams) mieszczą się w ramach jednej, spójnie działającej ze sobą usługi.

W obszarze naszej działalności znajduje się usługa, jaką jest migracja poczty do usługi Microsoft 365 (Office 365). Oznacza to, że pomagamy firmom w przeniesieniu istniejących już skrzynek pocztowych do Microsoft 365. Dzięki takiej migracji poczta, jak i inne usługi na przykład komunikatory wewnętrzne (np. Microsoft Teams) mieszczą się w ramach jednej, spójnie działającej ze sobą usługi.

Więcej na temat Migracji poczty do Microsoft 365 znajduję się w naszym case study, w strefie bloga Przechodzę do wpisu
 

Co zawierają pakiety Microsoft 365?

 
 

Ile kosztuje Microsoft 365 dla firm?

Koszt zakupu jednej licencji*:
Microsoft Business Basic 60 euro za użytkownika/rok**
Microsoft Business Standard 130 euro za użytkownika/rok**
Microsoft Business Premium 220 euro za użytkownika/rok**

*Zainstaluj aplikacje Microsoft 365 na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 urządzeniach przenośnych.3 Hybrydowe urządzenia z systemem Windows, takie jak Microsoft Surface Pro, są traktowane jako komputer PC albo jako tablet.

** Kwota netto

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poproś o ofertę!

Kontakt możliwy także pod adresem mailowym: oferty@itcompany.pl

Migracja do Microsoft 365 - korzyści:

 

 • zwiększenie bezpieczeństwa firmy
 • łatwość w zarządzaniu infrastrukturą IT
 • jednolite i nowoczesne środowisko pracy
 • lepsza ochrona skrzynek pracowników przed spamem
 • możliwość tworzenia skrzynek ogólnych oraz udostępnionych
 • spełnienie standardów bezpieczeństwa 
 • możliwość samodzielnego dodawania statusów i autoresponderów przez pracowników
 

FAQ

Zgromadziliśmy najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania w kwestii Migracji do Microsoft 365, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości:
1Czy podczas migracji stracę dostęp do swojej poprzedniej poczty?
Podczas procesu migracji, serwery pocztowe działają w tak zwanym trybie „Dual Delivery”, tak aby zagwarantować nieprzerywane działanie firmy i dostarczanie wiadomości. Po całkowitym zakończeniu procesu migracji stare serwery pocztowe są blokowane, aby uniknąć działania dwutorowego przez użytkowników.
2Od kiedy mogę zacząć korzystać z konta oraz zasobów Microsoft 365?
Bezpośrednio po konfiguracji i migracji konkretnej skrzynki pocztowej, użytkownik może rozpocząć swobodne korzystanie z zasobów oferowanych przez Microsoft 365. Oznacza to, że może on podjąć pracę od razu i nie jest konieczne oczekiwanie na migrację usługi, wśród wszystkich pracowników firmy.
3Ile kosztuje wdrożenie Microsoft 365?
Wdrożenie Microsoft 365 jest związane z bieżącym utrzymywaniem pakietu i opłacaniem konkretnego modelu licencyjnego. Koszt wdrożenia zależy to od ilości użytkowników, dla których decydujemy się na zakup takiej licencji. W IT Company nasi specjaliści, po konsultacji i audycie u Klienta wspólnie pomagają dopasować mu odpowiednie rozwiązanie.
4Dla jakich organizacji jest przeznaczona usługa Microsoft 365?
Usługa Microsoft 365 jest przeznaczona dla organizacji o dowolnej wielkości, które potrzebują bezpiecznych i elastycznych rozwiązań do codziennej pracy.
5Jakie są kroki procesu migracji poczty do Microsoft 365 i jak długo może to potrwać?
Kroki procesu migracji poczty do Microsoft 365 obejmują: przygotowanie adresów dostępnych na serwerze pocztowym, wybór modelu licencyjnego wspólnie z Klientem, oraz przygotowanie harmonogramu migracji. Następnie następuje przeprowadzenie testów, migracja danych oraz testowanie i weryfikacja. Czas trwania migracji zależy od wielu czynników, między innymi od złożoności środowiska, jest on jednak ustalany na początku na podstawie harmonogramu.
6Jakie są opcje wsparcia technicznego dostępne po zakończeniu migracji poczty do Microsoft 365?
Po zakończeniu migracji poczty do Microsoft 365 nasz dział Helpdesk IT zapewnia pomoc dla użytkowników, których konta zostały zmigrowane. Jeśli na ich drodze pojawią się problemy techniczne związane z migracją, mogą oni liczyć na wsparcie naszych serwisantów.
 

Nasi administratorzy zajmują się także usługami:

 
 
 

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poproś o ofertę!

Kontakt możliwy także pod adresem mailowym: oferty@itcompany.pl
 
Wybierz z listy usługę i napisz do nas!

  Jestem zainteresowany/a usługą:

   

  Sprawdź nasze pozostałe usługi