Outsourcing IT

 

Outsourcing
usług IT

Oferujemy pełen outsourcing usług IT lub wsparcie wewnętrznych działów IT, które chcą przekazać na zewnątrz część zadań.

W przypadku outsourcingu IT możemy wyodrębnić dwa obszary, w których wykorzystywane jest wsparcie firmy zewnętrznej. Pierwszym jest helpdesk IT, czyli podstawowa pomoc użytkownikom komputerów oraz urządzeń mobilnych i peryferyjnych. Drugi zakres usług obejmuje administrację serwerami i zarządzanie całą siecią komputerową.

 

W zakresie obsługi informatycznej mieszczą się

 

Outsourcing
specjalistów IT

Outsourcing IT to nie tylko zlecanie zadań na zewnątrz. To również elastyczna forma współpracy dostosowana do oczekiwań każdego biznesu. W razie pojawienia się nowych potrzeb zbudujemy dla Państwa zespół o kompetencjach dostosowanych do specyfiki realizowanych projektów. Na mocy umowy nasz specjalista może pracować w strukturach Państwa firmy i stać się członkiem Państwa zespołu. W zależności od zakresu i rodzaju obowiązków będzie on pracował na pełen lub częściowy etat, realizując swoją pracę w wybranej formie.

My zajmujemy się rekrutacją i szkoleniami oraz zapewniamy stałe wsparcie ze strony naszego zespołu. Zlecając nam kwestie kadrowe i szkoleniowe, zyskują Państwo czas, by skupić się na swojej podstawowej działalności.

 
 
 

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poproś o ofertę!

Kontakt możliwy także pod adresem mailowym: oferty@itcompany.pl
 
Wybierz z listy usługę i napisz do nas!

    Jestem zainteresowany/a usługą:

     

    Sprawdź nasze pozostałe usługi