fbpx

Outsourcing IT

Outsourcing
usług IT

Oferujemy pełen outsourcing usług IT lub wsparcie wewnętrznych działów IT, które chcą przekazać na zewnątrz część zadań.

Skutecznie wspomagamy poprawę procesów biznesowych i efektywność operacyjną, wspierając naszych klientów w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Partycypujemy w realizacji potrzeb biznesowych, gwarantujemy bezpieczeństwo danych i stabilność powierzonych systemów informatycznych, aktywnie angażujemy się w rozwój narzędzi wspomagających pracę firmy.

Outsourcing
specjalistów IT

Dostarczamy specjalistów o niezbędnych kompetencjach w optymalnym wymiarze czasu.

Outsourcing IT to nie tylko zlecanie zadań na zewnątrz. To również elastyczna forma współpracy dostosowana do oczekiwań każdego biznesu. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą pracować w strukturach Państwa firmy.

My zajmujemy się rekrutacją i szkoleniami oraz zapewniamy stałe wsparcie ze strony naszego zespołu. Zlecając nam kwestie kadrowe i odpowiedzialność za pracownika zyskujesz czas, by skupić się na swojej podstawowej działalności.

Na mocy umowy nasz specjalista staje się członkiem Państwa zespołu i realizuje prace na miejscu lub zdalnie. W zależności od zakresu i rodzaju obowiązków pracuje na pełen lub częściowy etat.

W razie pojawienia się nowych potrzeb zbudujemy dla Państwa zespół o kompetencjach dostosowanych do specyfiki realizowanych projektów.

Zapytaj o usługę


Znajdź najbliższy oddział