Konfiguracja backupu w chmurze


Backup w chmurze polega na tworzeniu zapasowych kopii danych i przechowywaniu ich za pomocą zdalnych serwerów.

Bezpieczeństwo stanowi fundamentalny element naszej działalności. Wiemy, jak istotne jest odpowiednie przechowywanie danych i wykonywanie backupu i kopii zapasowych. Wdrożenie odpowiednich rozwiązań przechowywania danych może ochronić firmę przed utratą najważniejszych dokumentacji oraz zasobów finansowych.

 

Zalety backupu w chmurze

1

Przechowywanie danych przez dostawce usługi chmurowej - dane nie są przechowywane lokalnie na komputerze lub na serwerze organizacji, lecz na zdalnych serwerach, które są zarządzane przez dostawcę usługi chmurowej.


2

Łatwa dostępność do danych - dane przechowywane w chmurze są dostępne z każdego miejsca, które ma dostęp do internetu.


3

Szybka możliwość przywrócenia kopii zapasowych - w razie potrzeby, dane można szybko przywrócić z kopii zapasowej w chmurze. Oznacza to, że nawet w przypadku awarii sprzętu, można je w łatwy sposób odzyskać. Dodatkowo usługi backupu w chmurze często oferują automatyzację procesu tworzenia kopii zapasowych.


4

Wysoki poziom bezpieczeństwa - dostawcy usług chmurowych stosują zaawansowane środki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie danych w trakcie przesyłania i przechowywania oraz dostęp kontrolowany za pomocą autoryzacji. Dodatkowo backup w chmurze może również oferować funkcje ochrony przed różnego rodzaju cyberatakami.W IT Company poza konfiguracją backupu w chmurze, zajmujemy się także utrzymywaniem innych usług w chmurze.

Sprawdź - czym są usługi w chmurze?

 

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poproś o ofertę!

Kontakt możliwy także pod adresem mailowym: oferty@itcompany.pl
 
Wybierz z listy usługę i napisz do nas!

    Jestem zainteresowany/a usługą:

     

    Sprawdź nasze pozostałe usługi