Partnerzy

Znacząca marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych. Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. Zapewnia szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.
Spółka z polskim kapitałem, będąca częścią Kurkus Holding, która od przeszło dwudziestu lat związana jest z tworzeniem kompleksowych rozwiązań w obszarze infrastruktury systemów transmisji danych i bezpieczeństwa.
Grupa AB, jako jedyna polska firma znajduje się w gronie 8 największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie. Jest wiodącym dostawcą usług chmurowych (cloud) oraz wartości dodanej w dystrybucji (VAD). Rozwija także dystrybucję AGD/RTV.
Założona w 2000 roku firma Synology tworzy wydajne pamięci masowe (NAS), rozwiązania do monitoringu IP oraz urządzenia sieciowe, zmieniając sposób, w jaki użytkownicy zarządzają danymi, systemami i sieciami monitorowania w erze chmury. Firma Synology w pełni korzysta z najnowszych technologii i stara się dostarczać produkty o zaawansowanych funkcjach oraz zapewniać klientom doskonałą obsługę. IT Company zostało dodane do Programu Partnerskiego Synology.