20 lat IT Company


Nasze usługi od 20 lat służą, jako niezastąpione wsparcie w codziennej pracy użytkowników. W świecie stale rozwijających się technologii nasza firma stoi na straży bezpieczeństwa danych i stabilności systemów. Jest to efekt stałej edukacji, pracy oraz zaangażowania naszego doświadczonego zespołu. Jesteśmy dumni, że przez ten czas nasze usługi nie tylko ułatwiały pracę naszym użytkownikom, ale również dawały pewność, że ich potrzeby są naszym priorytetem.

Dziękujemy za 20 lat, a także za zaufanie, które napędza nas do dalszego rozwoju.

Misja IT Company

Od samego początku działalności IT Company, realizuje misję, którą jest:
  • Pomoc firmom w unowocześnianiu struktury IT i stabilnym rozwoju
  • Świadczenie usług outsourcingu IT dla firm
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Zwiększenie konkurencyjności Klientów
  • Partnerstwo

Nasze wartości


Bezpieczeństwo

Stawiamy na profesjonalne zabezpieczenie systemów IT wśród naszych Klientów.Partnerstwo

Jesteśmy partnerem biznesowym naszych Klientów, który wspiera rozwój ich firm.


Autentyczność

Przez lata budujemy zaufanie i dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów.


Przejrzystość

Budujemy przejrzystą ścieżkę współpracy. Jest ona oparta o jasne i klarowne zasady, ustalone na samym początku.


IT Company powstało w 2004 roku w Poznaniu. Początkowo była to jednoosobowa działalność, założona przez obecnego prezesa - Macieja Pokrzywińskiego. W tamtym okresie zajmował się on zarówno helpdeskiem IT, jak i tworzeniem stron internetowych, czy grafik dla Klientów. Przez pewien czas działał samodzielnie i zdobywał cenne doświadczenie, pracując przy wielu projektach o często odmiennym od siebie charakterze.

"Dla mnie zawsze było kluczowe, żeby poziom obsługi był jak najwyższy i bardzo o to dbałem" - podkreśla Maciej. Stopniowo rozwijając firmę bardzo dużą uwagę zwracał na relację i poziom obsługi klienta. Wszystko to sprawiło, że firma zdobywała kolejnych partnerów biznesowych.

Z biegiem czasu działalność zaczęła się rozwijać. Zostali zatrudnieni pierwsi pracownicy, powstało także pierwsze biuro. Początkowo, tak jak zostało wspomniane, w zakresie działalności naszej firmy znajdowało się naprawdę wiele usług i obszarów. Po skrupulatnej analizie Prezes podjął decyzję o specjalizacji w kierunku obsługi informatycznej. Od tego momentu wszelkie działania podejmowane w IT Company skupiają się bezpośrednio na niej.

Za nasz główny cel zostało przyjęte świadczenie usług IT, na jak najwyższym poziomie. Codziennie zespół naszych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wspólnie wprowadzać w ich biznesach nowoczesne rozwiązania z obszaru IT.
Świętujemy 20 lecie IT Company!

Cieszymy się, że przez ostatnie 20 lat mogliśmy świadczyć usługi informatyczne dla firm z całej Polski.
Z tego miejsca dziękujemy naszym wszystkim dotychczasowym partnerom za zaufanie oraz możliwość owocnej współpracy!

Zobacz, jak przez ten czas, rozwijała się nasza firmaDziękujemy za wspólne 20 lat

 

Bezpieczeństwo


Stawiamy na profesjonalne zabezpieczenie systemów IT wśród naszych Klientów. Stale rozwijamy naszą infrastrukturę i reagujemy na wszelkie nowości z zakresu IT, aby proponować aktualne, zgodne z obowiązującymi standardami rozwiązania.

Bardzo ważne jest dla nas cyberbezpieczeństwo, więc stale edukujemy na temat aktualnych zagrożeń oraz możliwości ochrony przed nimi. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, które pomagają nam w pracy przy użyciu wrażliwych danych. Dodatkowo warto wspomnieć, że działamy zgodnie z zasadami ISO 27001, co znacząco podnosi bezpieczeństwo IT.

 

Przejrzystość


Budujemy przejrzystą i jasną ścieżkę współpracy. Jest ona oparta o jasne i klarowne zasady, ustalone na samym początku. Taki schemat przyjmujemy już od pierwszych dni współpracy.

Każdy z naszych parterów posiada kontrolę nad harmonogramem działań i realizacją poszczególnych zadań. Dodatkowo przeprowadzamy cykliczne sprawozdania i audyty. Dzięki temu budujemy zaufanie wśród naszych Klientów.