Tworzymy oprogramowanie
dla Twojej firmy!

Głównym priorytetem w naszej pracy nad tworzeniem oprogramowania jest nawiązanie dobrej współpracy z Klientem. Zależy nam na tym, aby ostateczny produkt był idealną odpowiedzią na indywidualne potrzeby Twojej firmy.

  • oprogramowanie dopasowane do firmy
  • 2-letnia gwarancja
  • profesjonalne wsparcie zespołu programistów

2+2=

Etapy tworzenia oprogramowania

Pierwszy etap tworzenia oprogramowania to gruntowna analiza procesów biznesowych w firmie Klienta. Poznajemy także jego oczekiwania i wymagania co do dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki temu możemy przygotować wyczerpującą specyfikację zapotrzebowania firmy i oprogramowania, które zaspokoi te potrzeby.
Oprogramowanie tworzymy z myślą o użytkowniku, aby było zawsze intuicyjne, przyjazne i proste w obsłudze. Naszym klientom proponujemy także pomoc w przygotowaniu specyfikacji tworzonego oprogramowania, wymaganej do wniosku o dotację unijną.

Stuprocentowa jakość oprogramowania

Zapewniamy naszym klientom niezawodnie działające oprogramowanie, doskonale spełniające wymagania Klienta. Jakość tę zapewnia długoletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i ścisłe procedury, jakim podlega każdy opracowywany przez nas projekt. Na każdym stadium tworzenia oprogramowanie jest sprawdzane i ulepszane. Finalnie gotowy produkt podlega szczegółowym testom całego zespołu projektowego.

Nasze działanie nie kończy się na stworzeniu oprogramowania.

Zależy nam, aby użytkowanie naszego systemu było komfortowe i bezawaryjne, dlatego otaczamy wprowadzenie oprogramowania 24-miesięczną opieką gwarancyjną. Zainteresowanym Klientom oferujemy wsparcie procesu wdrożenia w postaci cyklu szkoleń i asysty naszego zespołu.

Tworzenie oprogramowania w odpowiedzi na potrzeby klienta

W tworzeniu oprogramowania stawiamy przede wszystkim na odzwierciedlenie w nim modelu biznesowego naszego Klienta. Pierwszym krokiem jest zrozumienie Klienta i jego działalności, dlatego rozpoczynamy od audytu, który ma za zadanie pokazać możliwości rozwojowe firmy. Ten potencjał może doskonalić się dzięki właściwemu oprogramowaniu, łączącemu wypróbowane wzorce i nowoczesne technologie. Profesjonalna wiedza i nowatorstwo naszego zespołu gwarantuje stworzenie produktu o optymalnych parametrach wydajności i bezpieczeństwa.

Wiedza i doświadczenie w tworzeniu oprogramowania

Nasi pracownicy łączą kreatywność z systematycznością i zdyscyplinowaniem, a ich projekty odzwierciedlają innowacyjność i długoletnią praktyką w tworzeniu oprogramowania.

Kompetencje te potwierdzają także liczne zaświadczenia w zakresie:

  • tworzenia oprogramowania z użyciem technologii Microsoft: Windows Forms, ASP.NET Web Forms oraz ASP.NET MVC
  • administrowania i wykorzystania baz danych Microsoft SQL Server w systemach informatycznych
  • programowania w systemie SAP - certyfikat SAP Certified Development Associate - ABAP with SAP NetWeaver 7.0
  • efektywnego oferowania usług informatycznych ITIL
  • zarządzania projektami z zastosowaniem zwinnej metodyki SCRUM

Tworzenie oprogramowania dla całej firmy

Tworzenie oprogramowania przez naszą firmę odbywa się zawsze z myślą o wszystkich pracownikach danej firmy, niezależnie od ich umiejętności komputerowych. Nasz produkt jest zawsze przyjazny dla użytkownika, użyteczny i funkcjonalny (usability and use experience). Dotyczy to nie tylko bezpośredniego korzystania, lecz także wpływu oprogramowania na funkcjonowanie firmy. Dopasowanie systemu do zaawansowania klienta optymalizuje procesy zachodzące w firmie, oszczędza czas i koszty szkoleń. Potwierdza to bogate doświadczenie zdobyte przy tworzeniu różnorodnego oprogramowania dla renomowanych firm.

Skontaktuj się

Tworzymy oprogramowanie dla Twojej firmy, zgodne z jej potrzebami i zachodzącymi procesami biznesowymi.

Skontaktuj się

Grzegorz Krzyś

tel. 500 728 638
tel. 61 668 27 64
grzegorz.krzys@itcompany.pl