Tworzenie oprogramowania

Chcemy Wam zaprezentować jak tworzymy oprogramowanie: od pierwszego pomysłu aż do wdrożenia. Możecie się przyjrzeć poszczególnym etapom naszej pracy i poznać  jakimi wytycznymi się kierujemy, aby zapewnić Wam najwyższy poziom usług. I upewnicie się, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobrą komunikację z klientem.

Specyfikacja oprogramowania

jak ma działać system

Realizacja oprogramowania jest poprzedzona stworzeniem specyfikacji, która szczegółowo określa, jak program ma działać. Specyfikację współtworzymy razem z Tobą, ustalamy potrzeby oraz poznajemy procesy, które mają być usprawnione dzięki oprogramowaniu. Dążymy do zrozumienia Twoich problemów, by dopasować oprogramowanie do Twoich rzeczywistych potrzeb. Poszukujemy nowych możliwości dla Twojej firmy.

Makiety oprogramowania

jak to ma wyglądać

Specyfikację uzupełniają makiety oprogramowania. To, co jest trudno opisać, przedstawiamy na makietach. Na ich podstawie powstanie projekt graficzny. Po akceptacji specyfikacji, wszystkich funkcjonalności i projektu graficznego przystępujemy do kodowania.

Programowanie systemu informatycznego

czas kodować

Nasz zespół rozpoczyna pracę nad Twoim oprogramowaniem. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, informujemy Cię o przebiegu pracy i na bieżąco wyjaśniamy wątpliwości. Powstające oprogramowanie jest testowane, a programiści nawzajem sprawdzają swój kod i poszukują najlepszych rozwiązań.

Testowanie oprogramowania

czy wszystko działa

Po zakończeniu programowania oprogramowanie przechodzi drobiazgową kontrolę jakości. Wykonujemy testy użytkowe, bezpieczeństwa, integracyjne, wydajnościowe i modułowe oraz testujemy funkcjonalności z perspektywy docelowego użytkownika systemu. Jednocześnie oprogramowanie jest testowane przez klienta i dopiero pozyskanie jego pełnej satysfakcji daje nam zielone światło, aby rozpocząć wdrażanie.

Wdrożenie oprogramowania

zacznij korzystać

W ramach wdrożenia szkolimy Twój zespół z obsługi oprogramowania i dostarczamy instrukcje obsługi. Następnie zapewniamy serwis powdrożeniowy i wsparcie użytkowników.

Rozwój oprogramowania

co dalej

Nasza współpraca nie kończy się na wdrożeniu! Twoja firma dynamicznie się rozwija, a system informatyczny musi za nią nadążyć. Gwarantujemy stały rozwój oprogramowania. Podpowiadamy naszym klientom nowe funkcjonalności i rozwiązania.

Skontaktuj się

Potrzebujesz oprogramowania, które usprawni procesy w Twojej firmie? Chciałbyś zoptymalizować pracę firmy, oszczędzając czas i koszty? Właściwie dobrane i zrealizowane oprogramowanie to pewność wykorzystywania w pełni potencjału Twojego przedsiębiorstwa. Pozwól nam pokazać nowe możliwości Twojej firmy!

Skontaktuj się

Grzegorz Krzyś

tel. 500 728 638
tel. 61 668 27 64
grzegorz.krzys@itcompany.pl