Outsourcing IT – oszczędności w kieszeni

Outsourcing IT bywa mylnie kojarzony z kosztowną usługą, na którą mogą pozwolić sobie jedynie duże korporacje. Tymczasem jedną z głównych jego zalet jest znaczne zmniejszenie kosztów obsługi informatycznej. Warto przyjrzeć się w jaki sposób możemy zaoferować wysoką jakość w stosunkowo niewielkiej cenie.

Dzięki usłudze outsourcingu IT nasi klienci mają stały dostęp do najnowszej wiedzy i zaawansowanych technologii, co trudno byłoby im osiągnąć zatrudniając pracownika etatowego. Nie muszą się martwić, kto zastąpi pracownika na zwolnieniu lekarskim czy urlopie. Mają gwarancję działania systemu informatycznego, więc mogą się w pełni skoncentrować na swojej działalności.

Inwestujemy w kadry

Podstawą jest bez wątpienia redukcja kosztów kadrowych. Utrzymanie etatowego pracownika to duże obciążenie dla firmy, a pracownik IT wymaga dodatkowych nakładów w postaci ciągłych szkoleń i kursów. W outsourcingu IT my ponosimy te koszty, zatrudniamy i dokształcamy swoją kadrę, dostarczając klientowi wykwalifikowany personel, odpowiednio do wyznaczonych zadań.

Optymalizujemy koszty obsługi informatycznej

Dzięki outsourcingowi IT można także zmniejszyć wydatki związane ze sprzętem oraz oprogramowaniem. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dystrybutorami wyposażenia komputerowego, dzięki czemu możemy wynegocjować dla swoich klientów korzystne ceny. Poza umiejętnym dopasowaniem oprogramowania do potrzeb Twojej firmy, tworzymy także indywidualne rozwiązania w zakresie firmowego software’u, co minimalizuje ryzyko nieudanych wdrożeń.

outsourcing it oszczędność

Planujemy budżet bez niespodzianek

Elastyczność usługi outsourcingu IT pozwala na wybranie idealnej oferty dla Twojego biznesu i optymalne zrównoważenie nakładów i rezultatów, zależnie od planowanego rozwoju przedsiębiorstwa. Wybierając outsourcing IT z naszej firmy łatwo zaplanujesz swój budżet, unikając ukrytych kosztów i nieprzewidzianych wydatków.

Skontaktuj się

Nasi konsultanci chętnie udzielą informacji na temat usługi outsourcingu IT.

Skontaktuj się

Dariusz Dąbrowski

tel. 737 975 948
tel. 61 668 27 64
dariusz.dabrowski@itcompany.pl

Skontaktuj się

Grzegorz Krzyś

tel. 500 728 638
tel. 61 668 27 64
grzegorz.krzys@itcompany.pl