Zoptymalizuj koszty IT

Wydarzenia ostatnich tygodni pokazują, że w biznesie szczególnie ceniona jest elastyczność. Nasi klienci wiedzą, że dla IT Company partnerskie podejście zawsze było i jest priorytetem. Dostosowujemy formy współpracy do zmieniających się okoliczności i budżetów.

Dołącz do grona klientów IT Company i dzięki temu:

wybieraj najkorzystniejsze opcje

Każda firma działa inaczej i ma różne wymagania, dlatego masz wybór, która opcja sprawdzi się u Ciebie najlepiej – usługi bez limitu lub miesięczny pakiet roboczogodzin w takim wymiarze, który gwarantuje sprawne funkcjonowanie i ciągłość pracy firmy. W trudnych czasach szukamy najkorzystniejszych rozwiązań i w razie potrzeby renegocjujemy umowy, byś mógł szybko stanąć na nogi, zachowując sprawny system informatyczny i bezpieczeństwo danych.

skonfiguruj usługę według potrzeb

Optymalizujemy zakres usług, by jak najlepiej je dopasować do okoliczności, w jakich znajduje się Twoja firma. W przypadku pilnych sytuacji, jak niedawne wdrożenia pracy zdalnej, proponujemy adekwatne narzędzia do zarządzania zadaniami grupowymi i sprawdzone systemy videokonferencji oraz kontrolę aktywności pracowników. Naszym celem jest zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów IT firmy, co pozwala osiągnąć wysoki poziom usług przy ograniczeniu kosztów. Z tego względu tworzymy struktury hybrydowe - środowiska IT oparte na usługach chmurowych w połączeniu z infrastrukturą stacjonarną, żebyś płacił wyłącznie za to, z czego rzeczywiście korzystasz. Jesteśmy elastyczni nie tylko w czasie kryzysu, ale także, gdy Twój biznes się rozwija i pojawiają się nowe perspektywy. Na bieżąco analizujemy potrzeby w zakresie IT niezbędne do sprawnej realizacji Twoich celów, by IT zawsze nadążało za Twoją firmą.

rozliczaj się jak wolisz

Każdy nasz klient ma swoje preferencje związane z rozliczaniem usług, część preferuje miesięczny ryczałt, inni rozliczanie godzinowe lub projektowe. Wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom.

Jeżeli nie jesteś w stanie zoptymalizować kosztów swojego IT, porozmawiaj z nami. Wiemy jak to zrobić, mamy ponad 10-letnie doświadczenie!
 

Jeżeli chcesz zoptymalizować koszty swojego IT, napisz do nas!


  Cloud computing


  Nowoczesne rozwiązania zwiększające konkurencyjność i sprawność operacyjną firmy.

  Wspólnie z klientami opracowujemy strategie adaptacji rozwiązań w chmurze do indywidualnych potrzeb biznesu, a następnie zarządzamy usługą zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Zapewniamy skalowalną i wydajną infrastrukturę przy systematycznej weryfikacji kosztów i modelu usługowego.

  Swoboda konfiguracji, stabilność i sprawdzone HA to podstawowe zalety chmury, dzięki którym nasi klienci otrzymują wsparcie dla potrzeb aplikacji biznesowych, projektów developerskich, e-commerce.


  Skontaktuj się z nami!