Oprogramowanie dla firm
przyjazne użytkownikom!

Tworzone przez nas oprogramowanie dla firm jest zawsze opracowywane i wdrażane we współpracy z Klientem i w odpowiedzi na jego indywidualne zapotrzebowanie.

  • analizujemy potrzeby i procesy biznesowe w Twojej firmie
  • tworzymy oprogramowanie intuicyjne i proste w obsłudze
  • tworzymy specyfikację pod kątem wniosków unijnych

2+2=

Projektowanie oprogramowania rozpoczynamy szczegółową analizą procesów biznesowych w firmie Klienta oraz badaniem jego oczekiwań i wymagań. Pozwala nam to właściwie ocenić potrzeby firmy i określić specyfikację funkcjonalności nowego oprogramowania.
Naszym priorytetem jest tworzenie oprogramowania przyjaznego dla użytkownika, intuicyjnego i prostego w obsłudze.
Klientom zainteresowanym uzyskaniem dotacji unijnej oferujemy pomoc w opracowaniu specyfikacji oprogramowania odpowiedniej do wniosku dotacyjnego.

Gwarancja jakości oprogramowania dla firm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania opracowaliśmy ścisłe procedury realizacji, którym podlegają wszystkie nasze projekty. Każdy etap jest monitorowany i na bieżąco korygowany, natomiast całość zwieńczają gruntowne testy gotowego oprogramowania. Zapewnia to bezawaryjne funkcjonowanie systemu, idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta.

Niezawodne działanie i bezstresowe wdrożenie nowego oprogramowania u Klienta to dla nas priorytet, dlatego obejmujemy nasz produkt 24-miesięczną gwarancją. Na życzenie klienta wspomagamy także sam proces wdrożenia przez cykl szkoleń i wsparcie naszego zespołu.

Zrozumienie potrzeb firmy

Siła naszego oprogramowania opiera się na zrozumieniu Klienta i pełnym odzwierciedleniu jego modelu biznesowego. Przeprowadzany przez nas audyt służy przede wszystkim wskazaniu potencjału firmy, jaki może ona rozwinąć dzięki wsparciu właściwego oprogramowania. Łącząc sprawdzone metody i najnowsze technologie, fachową wiedzę i świeże pomysły naszego zespołu zapewniamy optymalną wydajność i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Kompetentny zespół programistów

Kompetencje naszej kadry to połączenie nowatorskiego myślenia z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu lokalnych i międzynarodowych projektów. Umiejętności naszych programistów potwierdzają liczne certyfikaty z zakresu:

  • tworzenia systemów informatycznych w technologiach Microsoft: Windows Forms, ASP.NET Web Forms oraz ASP.NET MVC
  • administracji i wykorzystania baz danych Microsoft SQL Server w systemach informatycznych
  • programowania w systemie SAP - certyfikat SAP Certified Development Associate - ABAP with SAP NetWeaver 7.0
  • efektywnego oferowania usług informatycznych ITIL
  • prowadzenia projektów przy użyciu zwinnej metodyki SCRUM

Tworzymy oprogramowanie adresowane do całej firmy, niezależnie od zaawansowania technologicznego pracownika. Dlatego na każdy nasz system informatyczny patrzymy przez pryzmat zagadnień usability i user experience, czyli użyteczności i funkcjonalności dla użytkownika. Dopasowane do odbiorcy oprogramowanie pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane ze szkoleniem pracowników. Wygoda naszych rozwiązań została przetestowana udoskonalona przy okazji realizacji wielu złożonych projektów dla znanych firm.

Skontaktuj się

Zamów oprogramowanie dla swojej firmy!

 

Skontaktuj się

Grzegorz Krzyś

tel. 500 728 638
tel. 61 668 27 64
grzegorz.krzys@itcompany.pl