Oprogramowanie na zamówienie

pasja oparta na wiedzy

Jeżeli oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia Państwa oczekiwań, stworzymy dedykowane rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy.

Projektujemy, realizujemy i wdrażamy oprogramowanie na indywidualne zamówienie klienta. Specjalizujemy się w oprogramowaniu dla instytucji finansowych TFI. Zajmujemy się także integracją systemów informatycznych już wdrożonych do firmy lub łączymy nowy system z istniejącym oprogramowaniem księgowym, CRM, ERP, finansowym itp. Scalone systemy pozwalają zebrać firmowe dane w jednym miejscu i synchronizować je w czasie rzeczywistym, co usprawnia przepływ informacji w firmie.

Realizowaliśmy między innymi:

 • platformę dystrybucyjną funduszy TFI
 • integracje z agentami transferowymi, np. ProService i Moventum (Atlanfic Fund Services)
 • integracje z systemami płatności (np. PayU, PayPal)
 • integracje z bankami (np. BZWBK, PKO BP)
 • integracje z platformą masowej wysyłki SMS (np. SMSAPI)
 • integracje z czytnikami RFID
oprogramwoanie - schemat realizacji

PROCES REALIZACJI SYSTEMU INFORMATYCZNEGO

Zobacz nasze realizacje

Przejrzysta ścieżka współpracy i dobrze opracowane procedury budują zaufanie naszych klientów.

ANALIZA PROCESÓW BIZNESOWYCH

Współpracę rozpoczynamy analizą procesów biznesowych, które mają być usprawnione przez oprogramowanie. Dążymy do zrozumienia problemów klienta, by dopasować program do rzeczywistych potrzeb firmy.

W tym celu organizujemy warsztaty oraz spotkania konsultingowe, podczas których poznajemy firmę i cały proces biznesowy oraz dokonujemy szczegółowej analizy:

 • zasobów firmy
 • środowiska klienta pod kątem ewentualnych integracji z oprogramowaniem zewnętrznym
 • potrzeb związanych z migracją danych do nowego oprogramowania

SPECYFIKACJA I HARMONOGRAM

Na bazie wniosków i założeń wynikających z analizy procesów biznesowych klienta, opracowujemy szczegółową specyfikację systemu i harmonogram pracy.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na zamówienie pozwala nam realnie oszacować czas i koszt realizacji zlecenia. Każda zmiana w harmonogramie lub kosztorysie zawsze jest wdrażana po akceptacji klienta.

MAKIETY

Specyfikację uzupełniają makiety oprogramowania.

Makiety przedstawiają schemat działania aplikacji i tworzą klikalny prototyp systemu. Na tej podstawie powstają projekty graficzne głównych ekranów.

KOMFORT PRACY

Dbamy, aby tworzone przez nas oprogramowanie było przyjazne dla użytkownika, intuicyjne i proste w obsłudze.

Znajomość zagadnień usability i user experience (UX) pozwala nam projektować funkcjonalne i użyteczne oprogramowanie na zamówienie.

TECHNOLOGIA

Wybór technologii uzależniamy od potrzeb tworzonej aplikacji. W bardziej rozbudowanych projektach łączymy aplikacje stworzone na różne platformy – np. desktopowe rozwiązania dla administratorów systemu i aplikację internetową dla kontrahentów. Taka architektura oprogramowania zaspokoi potrzeby nawet najbardziej złożonego biznesu.

systemy desktopowe

Systemy desktopowe

Obsługa wewnętrznych procesów firmy lub konieczność współpracy ze specjalistycznymi urządzeniami to pola, na których optymalnie sprawdzają się systemy desktopowe. Tworzymy aplikacje działające na systemie operacyjnym Windows, korzystając z platformy .NET Framework.

aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe sprawdzają się tam, gdzie potrzebna jest szeroka dostępność bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Korzystamy z technologii ASP.NET MVC, gwarantującej stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą systemów internetowych jest możliwość pracy na większości urządzeń mobilnych posiadających dostęp do Internetu.

Wiedza naszego zespołu jest poparta wieloletnim doświadczeniem w realizacji międzynarodowych projektów oraz certyfikatami.

 • tworzenie systemów informatycznych w technologiach Microsoft: Windows Forms, ASP.NET Web Forms oraz ASP.NET MVC
 • administracja i wykorzystania baz danych Microsoft SQL Server w systemach informatycznych
 • programowanie w systemie SAP - certyfikat SAP Certified Development Associate - ABAP with SAP NetWeaver 7.0
 • efektywne oferowanie usług informatycznych ITIL
 • prowadzenie projektów przy użyciu zwinnej metodyki SCRUM

TESTOWANIE

Bezawaryjność oprogramowania osiągamy, dzięki przestrzeganiu ścisłych procedur w trakcie realizacji każdego projektu oraz gruntownym testom, jakim poddawany jest gotowy produkt.

W zależności od wymagań aplikacji, faza testowania trwa do kilku tygodni. Przeprowadzamy testy użytkowe, wydajnościowe, obciążeniowe, modułowe, bezpieczeństwa. Stale udoskonalamy metody testowania i opracowujemy nowe scenariusze testów.

DYNAMICZNA KOMUNIKACJA

Stały kontakt podczas tworzenia systemów informatycznych jest bardzo ważny, zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Dzięki niemu klient aktywnie uczestniczy w procesie tworzenia na każdym jego etapie.

WDROŻENIE

W pierwszej kolejności wdrażamy aplikację z kluczowymi funkcjonalnościami (tzw. minimum viable product).

Jest to pierwsza wersja oprogramowania, która może być testowana przez użytkowników. Takie podejście minimalizuje ryzyko nieudanego wdrożenia całości oprogramowania i skraca czas oczekiwania na system. W ramach wdrożenia oprogramowania szkolimy zespół.

wsparcie i ROZWÓJ oprogramowania

Zapewniamy serwis powdrożeniowy i wsparcie użytkowników.

Gdy Państwa firma dynamicznie się rozwija, oprogramowanie musi za nią nadążyć. Gwarantujemy stały rozwój systemu. Podpowiadamy nowe funkcjonalności i rozwiązania na miarę zmieniających się procesów biznesowych.

DOŚWIADCZENIE

Na stałe współpracujemy z firmami z branży produkcyjnej, finansowej, spedycyjnej i logistycznej. Rozumiemy specyfikę działania oraz znamy procesy biznesowe tych branż.

Realizowaliśmy oprogramowanie poprawiające efektywność pracy i skuteczność zarządzania przedsiębiorstwem, m.in.

 • systemy zarządzania czasem pracy
 • systemy zarządzania siecią pralni
 • system zarządzania funduszami
 • system zarządzania portfelami inwestycyjnymi
 • systemy transakcyjne
 • system obsługi pożyczek (zarządzanie pożyczkami, monitorowania terminów spłat, analiza pożyczkobiorców, analiza prowizji, kontrola umów itd.)
 • aplikację do obsługi tablic multimedialnych pozwalająca na interaktywną pracę z tablicami
 • system wspomagający pracę magazynu
 • systemy logistyczne współpracujące z systemami General Motors, Mercedes, Mazda
systemy informatyczne - klienci

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się

W przypadku pytań dotyczących oprogramowania, prosimy o kontakt.

 

Skontaktuj się

Maciej Pokrzywiński

tel. 501 039 194
tel. 61 668 27 64
maciej.pokrzywinski@itcompany.pl